Czapka z daszkiem to część garderoby, której zadaniem jest chronić nasze oczy przed słońcem. Z tego względu używana jest głównie w okresie wiosenno-letnim. To właśnie wtedy na ulicach można bez problemu spotkać osoby w tego typu nakryciu głowy. Aby wyróżnić się na ich tle, warto skorzystać z usług HFM – firmy oferującej swoim klientom wykonanie poszczególnych ubrań dokładnie w taki sposób, jak sobie to wyobrażają. Jeżeli więc chcesz posiadać czapkę z konkretnym nadrukiem lub napisem i w wybranym przez siebie kolorze, skontaktuj się z nami.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Projektowanie czapek z napisami

Usługi, które świadczy firma HFM charakteryzują się tym, że są w zupełności dostosowane do potrzeb korzystających z nich osób. Takie podejście sprawia, że każdy klient jest w stanie za niewielkie pieniądze uzyskać produkt dostosowany do swoich potrzeb i pozwalający wyrazić własną osobowość. Nasze czapki za daszkiem wykonane zostały z trwałego i przyjaznego dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie tworzywa, a dzięki temu, że jesteśmy zdolni zaprojektować je według wytycznych kupującego, cieszą się niesłabnącą popularnością. Po czapki z daszkiem z napisami od HFM zgłaszają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni poszukujący dla siebie artykułów, których nie potrafili odnaleźć w żadnym innym sklepie.

Czapki z daszkiem nadrukiem

Pracownicy HFM dostosowują rozmiar i wygląd czapki z daszkiem z nadrukiem do indywidualnych cech każdego kolejnego klienta, co zdecydowanie warto wykorzystać, jeżeli chcesz posiadać nakrycie głowy w stylu kibiców amerykańskich drużyn baseballowych, koszykarskich czy hokejowych. Oczywiście nie musi znaleźć się na nich logo danego teamu, a w zasadzie każdy inny motyw. Szczególnym zainteresowaniem wśród młodych ludzi wzbudzają czapki z nazwami zespołów muzycznych, które idealnie sprawdzają się podczas koncertów, ale również jako forma prezentu wręczonego bliskiej osobie. Ciekawym pomysłem jest też utworzenie jednolitej czapki z daszkiem dla pracowników danej firmy, by mogli w ten sposób reprezentować ją na spotkaniach z klientami.

Czapki z daszkiem ze zdjęciem

Po wykonaniu danej fotografii, następnie w większości przypadków zostaje ona wywoływana u fotografa lub ulega przechowywaniu na komputerze. Jeśli jednak udało Ci się uchwycić szczególnie ciekawy moment, proponujemy Ci umieszczenie go na czapce z daszkiem. W ten sposób pokażesz wszystkim dookoła to, co zdołałeś utrwalić za pomocą aparatu, zyskując jednocześnie niedrogą formę reklamy własnych umiejętności. Nie musisz przy tym obawiać się, że zdjęcie ulegnie wyblaknięciu po uporaniu czapki, ponieważ użyty do jej produkcji materiał skutecznie zdoła temu zapobiec. Wybrany przez Ciebie jeden z wielu dostępnych kolorów czapki z daszkiem do umieszczenia zdjęcia również nie straci na wyrazistości, gdy zechcesz poddać go czyszczeniu.