Szkoła to obowiązek, ale na szczęście można go nieco umilić i urozmaicić, otaczając się humorystycznymi i kolorowymi przedmiotami. Bez wątpienia właśnie takie są proponowane przez nas worki plecaki w jednorożce. Z pewnością niejednemu dziecku pozwoli radośniej spojrzeć na to, że musi iść do szkoły. Które nie chciałoby mieć takiego gadżetu? Nastolatkowie lub dorośli również mogą pozwolić sobie na jego posiadanie. To niezwykle oryginalna wersja plecaka, zwłaszcza że istnieje możliwość nadrukowania imienia na worku!

Wyświetlanie wszystkich 19 wyników

Nadruki jednorożców – urocze i zabawne!

Ostatnimi czasy wizerunek jednorożca stał się niezwykle popularny i jest widoczny niemal wszędzie. Bardzo dużo zabawek przedstawia jednorożce, są one widziane na zeszytach, koszulkach czy jako etui na telefony. W naszej ofercie można znaleźć uroczy plecak worek w jednorożce. Charakteryzuje się tym, że posiada wiele, różnego rodzaju nadruków – jedne bardziej stonowane, inne bardziej szalone i kolorowe. Ogromną zaletą proponowanych przez nas plecaków jest to, że w cenie podstawowej możemy nadrukować na nich zarówno imię osoby, która ma go posiadać, jak też i dowolny tekst. Dzięki temu każdy plecak stanie się unikalny i niepowtarzalny! Każdy może mieć gadżet podkreślający indywidualność.

Jakość na najwyższym poziomie

Proponowany przez nas plecak jest zabawny, a do tego naprawdę dobrej jakości. Warto podkreślić jego użyteczność – dzięki swojej wielkości jest w stanie pomieścić wiele rzeczy. Został wykonany z solidnego, wytrzymałego materiału, jakim jest poliester 300D oraz z folii flex. Proponowany przez nas worek sportowy w jednorożce opatrzony jest certyfikatem wydanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badawcze, potwierdzające jego jakość oraz to, że jest bezpieczny w kontakcie ze skórą, nie powodując reakcji alergicznych. Można więc bez żadnych przeszkód nosić worek każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać plecak worek w jednorożce?

Oferowany przez nas worek na plecy w jednorożce to zdecydowanie modny gadżet, którym można się pochwalić. Każde dziecko lub dorosły lubiący jednorożce z pewnością będzie zadowolony z jego nabycia. Oprócz tego, że są wizualnie piękne, urocze oraz zabawne, to jeszcze są użyteczne. W worku o wymiarach 34 x 41 cm można zmieścić naprawdę wiele rzeczy. Z łatwością można zapakować wszystko, co niezbędne do szkoły, pracy, wycieczkę czy wyjście z przyjaciółmi. Jeżeli masz poczucie humoru, to taki gadżet będzie dla Ciebie idealny!