Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Druk na szklanych kubkach

Korzystanie z usług HFM oznacza możliwość zaprojektowanie własnego kubka ze szkła, który może przedstawiać wszystko to, czego tylko oczekuje dany klient. Największym powodzeniem od lat cieszą się kwiaty, zwierzęta oraz postacie bajkowe. Coraz częściej jednak osoby z nami współpracujące decydują się na umieszczenie na kubku imion lub pseudonimów, by w sytuacji, gdy w jednym pomieszczeniu przebywa większa grupa ludzi, nikt niepowołany nie użył ich naczyń. Ceniąc sobie higienę, decydują się więc na umieszczenie odpowiedniego druku na kubkach, który jednoznacznie wskazuje na to, do kogo on należy. Ponadto takie rozwiązanie stanowi świetny sposób na pozyskanie dokładnie takiego naczynia, jakiego – pod względem wizualnym – potrzebujemy, a nie jest ono dostępne w sklepach.

Kubki szklane ze zdjęciem

Być może niektórym osobom wydaje się, że kubki szklane ze zdjęciem to artykuły odpowiednie jedynie dla dzieci, ale musimy od razu temu zaprzeczyć. Również dorośli bowiem cenią sobie naczynia od HFM z umieszczonymi na nich fotografiami przywołującymi u nich miłe wspomnienia. Ponadto wiele wykonanych przez nas kubków powstało z myślą o podarowaniu ich poszczególnym osobom jako prezent. Dlatego, jeśli szukasz np. prezentu na walentynki dla swojej drugiej połówki, dobrym pomysłem będzie wręczenie jej kubka z Waszym wspólnym zdjęciem. Możesz być pewien, że spożywany z niego napój będzie od razu smakował lepiej, gdy zostanie podany w efektownie wyglądającym naczyniu.

Projektowanie kubków szklanych

Projektowanie kubków szklanych wymaga od pracowników HFM dużej wyobraźni i jeszcze większych umiejętności. Nieposiadanie ich byłoby znaczną przeszkodą w procesie produkcji opisywanych artykułów, które swoim wyglądem mają w jak największym stopniu spełnić oczekiwania naszych klientów. Dlatego w szeregach firmy znajdują się wyłącznie osoby kreatywne, gwarantujące odpowiednią jakość. Projektowanie szklanych kubków przez nie przebiega sprawnie i skutkuje otrzymywaniem w pełni spersonalizowanych produktów wyróżniających się na tle tysięcy innych, dostępnych w sklepach lub internecie. Jeśli chodzi o proponowane w tym miejscu naczynia, warto wspomnieć, że są one nie tylko piękne, ale też bardzo pojemne i odporne na zniszczenia. Bezpiecznie korzystać mogą z nich zatem ludzie w każdym wieku.