Będąc szefem kuchni danej restauracji, hotelu czy jakiegokolwiek innego miejsca, gdzie podawane jest jedzenie, jego szef musi nie tylko dbać o smak przygotowanych przez niego potraw, ale również o swój wygląd. Kurtki używane przez kucharzy służą bowiem do podkreślenia ich rangi oraz profesjonalizmu, którym się wykazują. Wielu z nich decyduje się zatem nabyć odzież podkreślającą te cechy, opatrzoną ważnymi dla jej nabywców informacjami. Jej projektowaniem i produkcją zajmuje się natomiast HFM – firma proponująca swoim klientom wiele różnych w pełni spersonalizowanych produktów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Kurtki szefa kuchni z napisami

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, umieszczenie napisów na kurtce szefa kuchni ma podkreślić istotne dla niego informacje. Mogą nimi być np. nazwa lokalu, w którym przygotowuje swoje potrawy lub nazwy nagród przez niego zdobytych. Dlatego, jeśli Ty również chcesz w efektowny sposób podkreślić dane mające dla Ciebie szczególne znaczenie, zapraszamy do współpracy z nami. Już od dłuższego czasu owocuje ona powstawaniem pięknie prezentującej się odzieży gastronomicznej wykonanej z myślą o poszczególnych klientach ceniących sobie indywidualne podejście względem nich. Napisy zawarte na ich kurtkach mogą mieć różną wielkość, kolor czy czcionkę – wszystko po to, by spełnić oczekiwania każdej osoby korzystającej z usług HFM.

Kurtki szefa kuchni – nadruk

Odpowiedni nadruk na kurtce szefa kuchni jest w stanie wznieść jej ogólny wygląd na jeszcze wyższy poziom. O tym, co będzie on przedstawiał, decyduje sam klient, co stanowi prawdopodobnie największą zaletę wynikającą ze współpracy z nami. Kucharze decydujący się ją podjąć najczęściej chcą, by ich kurtka przedstawiała jeden z artykułów wykorzystanych w kuchni. Może być to zatem nóż bądź garnek. Ukazanie wymienionych przedmiotów w oryginalnej formie (czasami nawet zabawnej) stanowi bardzo skuteczny sposób na jednoznaczne pokazanie, czym zajmuje się na co dzień dana osoba. Gdyby jednak ktoś wciąż miał co do tego wątpliwości, proponujemy umieszczenie na kurtce zdjęć, które również znajdują się coraz częściej na odzieży gotujących zawodowo mężczyzn oraz kobiet.

Projektowanie kurtki szefa kuchni

Zajmując się projektowaniem kurtki szefa kuchni, zwracamy uwagę na to, by już po jej uzyskaniu wyglądała ona dokładnie tak, jak zostało to ukazane w przygotowanym wcześniej projekcie. Dlatego wszystkie kwestie są stale konsultowane z klientami, co zmniejsza ryzyko, że po zakończeniu pracy, jej efekt nie zdoła usatysfakcjonować danej osoby. Ponadto cenimy sobie funkcjonalność i dlatego proponujemy kurtki wykonane z wysokojakościowych i przyjaznych alergikom materiałów, które nie ulegają zniszczeniu po wypraniu ich w pralce. Nie sprawiają także problemów przy wdziewaniu ich, chroniąc doskonale odzież znajdującą się pod nimi. To właśnie te cechy naszych kurtek w głównej mierze zachęcają do ich nabycia w atrakcyjnej cenie w HFM.