Wykonywanie poszczególnych ćwiczeń fizycznych na twardej powierzchni jest nie tylko w pewnych przypadkach wysoce niewskazane, ale wręcz zabronione, ponieważ niesie za sobą ryzyko odniesienia poważnej kontuzji. Dlatego np. podczas robienia popularnych brzuszków zaleca się wykorzystanie mat, zabezpieczających nasz kręgosłup. W dzisiejszych czasach są one obecne praktycznie w każdej siłowni oraz klubie fitness, więc to do ich właścicieli w niniejszym miejscu HFM kieruje w głównej mierze swoją ofertę, proponując wykonanie oryginalnych w swej formie artykułów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Maty z własnym nadrukiem

Prowadząc działalność opierającą się na udostępnianiu innym ludziom miejsca, którym mogą wykonywać różnego rodzaju ćwiczenia fizyczne, każda osoba powinna zadbać o ich zdrowie, zapewniając im maksymalny komfort. Maty z własnym nadrukiem są na to znakomitym sposobem, a jeśli dodatkowo zostaną opatrzone imieniem oraz nazwiskiem każdego z klientów, wówczas staną się w ich oczach jeszcze bardziej atrakcyjne. Tylko pozornie bowiem wygląd takich produktów, jak mata właśnie nie ma dla większości z nas żadnego znaczenia. Już dawno zostało potwierdzone, że możliwość używania za każdym razem przypisanego wyłącznie do jednej osoby artykułu pozwala czuć jej się zdecydowanie bardziej szanowaną czy niekiedy wręcz wyjątkową, co na pewno skłoni ją do jeszcze częstszego odwiedzania danej placówki.

Maty na zamówienie

HFM oferuje swoim klientom maty na zamówienie. W praktyce oznacza to, że jesteśmy w stanie wykonać je w taki sposób, by ich finalny wygląd był w stanie w pełni zadowolić oczekiwania osoby składającej zamówienie. Już od dawna zajmujemy się umieszczeniem na rozmaitych artykułach napisów, zdjęć czy grafik wybranych przez klientów, które następnie są wykorzystane przez nich samych lub inne osoby. Możliwość otrzymania w pełni spersonalizowanego produktu w dzisiejszych czasach ma bardzo duże znaczenie, dlatego służymy pomocą, jeśli Ty również pragniesz uzyskać wreszcie dokładnie taki gadżet, o jakim zawsze marzyłeś, lecz wcześniej nie zdołałeś znaleźć go w jakimkolwiek sklepie, choć odwiedziłeś ich naprawdę wiele.

Maty ze zdjęciem

Umieszczenie na macie do ćwiczeń odpowiedniego zdjęcia także wpływa w dużej mierze na jej wizualną atrakcyjność – zwłaszcza, gdy mówimy o dzieciach. Chcąc zachęcić je do aktywności fizycznej w trakcie lekcji wychowania fizycznego w szkole lub poza nią, warto podarować każdemu z nich produkt z oryginalną fotografią, przedstawiającą np. jedną ze znanych postaci bajkowych. Zapewniamy, że taki – pozornie niewiele znaczący – dodatek może sprawić, że dane dziecko przekona się do tego, że czasami odejście od komputera bywa naprawdę przyjemne, a położenie się na macie ze zdjęciem tuż obok Królika Bugsa lub innego bohatera znanego ze szklanego ekranu stanie się równie atrakcyjne, co pokonywanie kolejnego poziomu w kolejnej grze komputerowej.