Wykorzystanie odzieży gastronomicznej w kuchni oraz na sali, gdzie goście spożywają serwowane im dania, to w dzisiejszych czasach niemalże konieczność. Osoba korzystająca z niej od razu zyskuje uznanie w oczach innych, uchodząc za profesjonalnie i schludnie ubraną. Nie dziwi nas zatem fakt, że do HFM wciąż zgłaszają się kolejni właściciele lub menedżerowie takich miejsc, jak kawiarnia, bistro czy restauracja, by pozyskać dla swoich pracowników odzież gastronomiczną dostosowaną do ich potrzeb i znacznie zwiększającą komfort pracy.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Odzież gastronomiczna na zamówienie

Używając odzieży gastronomicznej, każda osoba powinna czuć się w niej jak najbardziej wygodnie. Zapaski nie mogą być zbyt długie lub za krótkie. Fartuch powinien też raczej przylegać ściśle do ciała, ponieważ w innym razie znacznie utrudnia gotowanie lub obsługiwanie klientów. Wiedząc o tym, HFM oferuje swoim klientom produkty w różnych rozmiarach. Nasza odzież gastronomiczna na zamówienie doskonale chroni też ubrania pod nią się znajdujące przed zabrudzeniami, które mogłyby nie tylko je zniszczyć, ale również zniechęcić gości danego lokalu do jego odwiedzenia. Wielu z nich bowiem na pewno pomyślałoby, że skoro pracownicy restauracji lub innego miejsca nie wyglądają schludnie, to i potrawy, które serwują muszą być niezbyt smaczne.

Odzież gastronomiczna z własnym nadrukiem

Aby użytkownicy odzieży gastronomicznej czuli się w niej dobrze, świetnym pomysłem wydaje się umożliwienie im zaprojektowania jej wyglądu. Umieszczenie na fartuchu odpowiedniego nadruku od razu uatrakcyjni jego wygląd, pozwalając jednocześnie danej osobie poczuć się w niej wyjątkowo. Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej zaprojektować design opisywanych artykułów oryginalnym zdjęciem, napisem czy innym dodatkiem, aby móc z powodzeniem wyróżnić się na tle tysięcy innych lokali, których pracownicy odziani są w białe bądź czarne fartuchy. Ich jednolitość jest jednak nudna, dlatego osoby współpracujące z HFM cenią sobie naszą pomysłowość w wykonywaniu zdecydowanie bardziej efektownych gadżetów. Odzież gastronomiczna z własnym nadrukiem jest jednym z nich.

Projektowanie odzieży gastronomicznej

Korzystając z usług HFM, każdy klient ma realny wpływ na to, jak zamówiony przez niego artykuł będzie prezentował się po jego wykonaniu. Wnikliwie wsłuchujemy się we wszelkie sugestie, by móc dostarczyć ufającym nam osobom dokładnie takie produkty, jakie wcześniej powstały w ich głowach. Dlatego projektowanie odzieży gastronomicznej razem z nami jest tak bardzo opłacalne. W niskiej cenie możesz bowiem otrzymać fartuchy oraz inne ubrania wykorzystywane w kuchni, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Razem z nami umieścisz na nich nazwę swojej restauracji, jej logo oraz wiele innych nadruków, które nie tylko znacznie poprawią ogólny wygląd odzieży, ale też pozwolą osobom z nich korzystającym na zdecydowanie większe utożsamienie się z miejscem pracy.