Kiedy już uda nam się wynająć lub kupić wymarzone mieszkanie bądź dom, czas najwyższy zająć się jego urządzaniem. To zaś najczęściej rozpoczynamy od ścian. A skoro tak, na pewno interesujące będą płytki ceramiczne z nadrukiem, które wykonuje firma HFM. Opisywane artykuły stanowią obecnie jeden z największych trendów, jeśli chodzi o dekorację wnętrz, stanowiąc ciekawą i – co ważne – niedrogą alternatywę dla powszechnie stosowanych klasycznych odpowiedników, które na pewno nie prezentują się tak samo atrakcyjnie, jak spersonalizowane płytki.

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Płytki ceramiczne z nadrukiem

W sklepach z ceramiką znajdziesz bez problemu tysiące różnych wersji płytek, lecz tylko klienci HFM stają przed szansą osobistego ich zaprojektowania. To bez dwóch zdań największa zaleta wynikająca ze współpracy z nami. Stosując różne techniki dekorowania poszczególnych przedmiotów, jesteśmy zdolni wcielić w życie nawet najbardziej śmiały projekt, udostępniając finalnie jego twórcy dokładnie taki artykuł, jak pragnął otrzymać. Płytki ceramiczne z nadrukiem są najlepszym tego przykładem. Umieścić na nich można bowiem praktycznie wszystko – zarówno oryginalne napisy, jak i kolorowe grafiki i zdjęcia. Wszystko po to, by wyłożona nimi ściana prezentowała się jak najokazalej, wzbudzając radość wśród domowników oraz zachwyt u odwiedzających nas gości.

Płytki ceramiczne na zamówienie

Proponowane przez HFM płytki ceramiczne na zamówienie są nie tylko piękne, niezależnie od tego, co na nich zdecyduje się umieścić dany klient, ale również bardzo trwałe. Nadruki, którymi zostaną opatrzone, wyglądają świeżo i atrakcyjnie nawet po wielu latach użytkowania płytek. Grafiki i napisy są tak samo wyraźne, jak w chwili ich wykonania i stan ten nie ulega zmianie nawet po użyciu środków czyszczących. To w głównej mierze sprawia, że liczba klientów decydujących się na pozyskanie wyrobów ceramicznych od HFM stale wzrasta. Zapewniamy, że jeśli chcesz do nich dołączyć, na pewno przyniesie Ci to wyłącznie korzyści.

Płytki ceramiczne z własnym nadrukiem

Płytki ceramiczne z własnym nadrukiem, podobnie jak wiele innych produktów od HFM, są doskonałym sposobem na wyrażenie własnych upodobań. Mogą bowiem przedstawiać wszystko to, co jest dla nas atrakcyjne. Dobrym pomysłem jest więc np. opatrzenie ich powierzchni zdjęciami z wakacji, motywami kwiatowymi oraz wieloma innymi – równie interesującymi – wzorami. Wykorzystanie takich płytek pozwoli nam natychmiast uatrakcyjnić wystrój pomieszczenia, czyniąc je zdecydowanie bardziej przyjaznym i wyrazistym niż w przypadku zastosowania zwykłej ceramiki dostępnej w wielu sklepach.