Idealne ślizganie się myszki zapewniają jedynie artykuły powstałe specjalnie z myślą o niej, dlatego podkładki pod mysz wciąż są bardzo popularne. Zwłaszcza gdy są wykonane z odpowiedniej klasy materiału, ułatwiającego ślizg myszy, jak w przypadku naszych produktów. A skoro tak, idealnie sprawdzą się one jako prezent dla wszystkich maniaków komputerowych lub skuteczna reklama nowej gry. Wystarczy tylko odpowiednio je wcześniej zaprojektować, następnie wykonać, by wreszcie dopuścić do sprzedaży.

Wyświetlanie 1–28 z 101 wyników

Podkładki pod mysz na zamówienie

Jedną z usług świadczonych przez firmę HFM jest realizacja projektów naszych klientów, która pozwala im otrzymać produkt niemożliwy do znalezienia gdziekolwiek indziej. Wiemy przecież doskonale, że w sklepach stacjonarnych czy internetowych widnieją artykuły produkowane hurtowo. My natomiast jesteśmy w stanie wykonać dany przedmiot nawet w jednym egzemplarzu. Wszystko po to, by osoba składająca zamówienie mogła czuć się wyróżniona poprzez dostarczenie jej gadżetu dokładnie takiego, jaki zawsze chciała posiadać. Zamówienia przez nas realizowane na pewno więc zainteresują wszystkich indywidualistów ceniących sobie rozwiązania powstałe wyłącznie z myślą o nich, a to właśnie one w głównej mierze wpływają na ciągły wzrost popularności HFM.

Druk na podkładkach pod mysz

Druk na podkładkach pod mysz pozwala bardzo skutecznie urozmaicić ich wygląd, co następnie może zostać wykorzystane jako sposób na podniesienie popularności danej firmy czy oferowanego przez nią produktu. Umieszczenie na nich głównego bohatera gry lub cytatu sprawi, że wszyscy jej sympatycy będą chcieli pozyskać podkładkę choćby tylko w tym celu, by dołączyć ją do swojej kolekcji związanej z danym tytułem. Specjalne podkładki to również świetny sposób na stworzenie serii limitowanej. Tworzące ją gadżety mogą zostać dołączone do magazynu, którego tematyka oscyluje wokół elektroniki, zwiększając zainteresowanie nim, a co za tym idzie – również zysk. Takie metody stosuje dość często m.in. doskonale znane wszystkim graczom „CD-Action”.

Podkładki pod mysz z własnym nadrukiem

Niezaprzeczalnym atutem współpracy z HFM jest możliwość otrzymania podkładki pod mysz z własnym nadrukiem. To klient odpowiada za jego dobór, po czym my przystępujemy do realizacji zamówienia, wykorzystując przy tym zaawansowaną technologię, a przede wszystkim swoją nieograniczoną niczym kreatywność. Dzięki niej wykonaliśmy już tysiące podkładek, które następnie zostały wykorzystane jako nośnik reklamowy danej firmy, upominek dla uczestników konkursu informatycznego czy prezent dla gracza komputerowego. Opisywane w tym miejscu produkty wciąż mają się dobrze, a zapotrzebowanie na nie nie spada.