Softshell na indywidualne zamówienie to doskonała okazja, żeby spersonalizować swoją własną uniwersalną kurtkę lub sprawić komuś taką w prezencie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Za najważniejszy punkt naszej działalności stawiamy sobie dobrą jakość oraz wykonanie wykończenie z troską o każdy szczegół, dlatego softshell z nadrukiem to dobry pomysł na estetyczne dostosowanie kurtki do naszych prywatnych wymagań. Zapewniamy piękną paletę barw, doskonały druk oraz komfort w noszeniu kurtki, która będzie się sprawdzać właścicielowi z pewnością przez długi czas.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Kurtka softshell z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla pracowników

Jeżeli zastanawiasz się nad dobrym uniformem dla pracowników swojej firmy, którzy dużą część swojego czasu spędzają na zewnątrz, to być może kurtki softshell z nadrukiem logo będą odpowiednim rozwiązaniem. Stworzone z myślą specjalnie o pracownikach outdoorowych będą nadal świetnie pokazywać Twoją a firmę, stanowiąc praktyczny i reprezentatywny element stroju. Wysoka jakość wykonania i nasycone kolory sprawiają, że z pewnością będzie to charakterystyczny i rozpoznawalny element, który pomoże budować spójny i wyrazisty wizerunek organizacji, a jednocześnie będzie darmową reklamą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w szerokiej rozmiarówce, a także do bezpośredniego kontaktu.

Oryginalna kurtka softshell na zamówienie

Cechą wyróżniającą kurtki softshell z nadrukiem jest ich lekkość i praktyczność w połączeniu z oryginalnym, wyjątkowym wyglądem. Zapewniają komfort noszenia przez cały rok, będąc dostateczną ochroną od niekorzystnych warunków pogodowych. Aby nadać im ciekawszego akcentu warto umieścić na nich zdjęcie lub nadrukować dowolną ilustrację. W ten prosty sposób kurtka diametralnie zmieni charakter i podkreśli osobowość jej właściciela. Duże możliwości personalizacji są największą zaletą tego modelu. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i planu na wygląd kurtki softshell.

Softshell z nadrukiem to dobry pomysł dla każdego

Niezależnie, czy szukasz prezentu dla miłośnika pieszych wędrówek górskich czy praktycznego elementu garderoby dla siebie, softshell z wydrukowaną grafiką np. na plecach, będzie idealnym balansem między niepowtarzalnym wyglądem a komfortem. Wygoda użytkowania płynie z doskonałej jakości wykonania oraz właściwości samej kurtki, która sprawdzi się w skrajnych warunkach. Chętnie podejmiemy się wykonania nadruku wedle Twojego projektu.