W poszukiwaniu idealnej torby lub worka, w których moglibyśmy przenosić poszczególne przedmioty, często jesteśmy zmuszeni odwiedzić pokaźną liczbę sklepów, nie mając i tak przy tym pewności, że w końcu znajdziemy odpowiedni model. Aby nie musieć już nigdy więcej czynić bezowocnych wędrówek po galeriach handlowych, pracownicy HFM zdecydowali się samodzielnie wykonać takie artykuły, o jakich zawsze marzyli. Widząc, że był to znakomity pomysł, postanowiliśmy umożliwić wejście w posiadanie odpowiedniego worka bądź torby także naszym klientom.

Wyświetlanie 1–28 z 58 wyników

Worki i torby na zamówienie

Dokonując zakupu worka bądź torby, zwracamy uwagę nie tylko na jego pojemność. Jest ona co prawda dla większości klientom najważniejsza, ale wielu z nich oczekuje od produktu, który mogliby nabyć, także innych zalet. Mamy tu na myśli przede wszystkim atrakcyjność wizualną. By mogła ona zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, HFM oferuje im worki i torby na zamówienie. W praktyce oznacza to, że klient, współpracując z nami, decyduje o wyglądzie gadżetu, decydując o jego kolorze oraz innych cechach. Na jego życzenie umieszczamy na różnego rodzaju przedmiotach zdjęcia, grafiki oraz napisy, chcąc w ten sposób w jak największym stopniu wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób korzystającym z naszych usług.

Druk na torbach/workach

Wykonując druk na worku lub torbie, czynimy to w pełni profesjonalnie, dbając jednocześnie o ich stan. Dlatego możemy zapewnić, że po uzyskaniu finalnej formy danego produktu, prezentuje się on znakomicie pod względem wizualnym, ale też jednocześnie materiał, z którego został wykonany, nie ulega defektom utrudniającym korzystanie z niego na co dzień. Oferowane przez nas torby i worki zapewniają więc odpowiednie bezpieczeństwo transportowanym w nich przedmiotom, nie ulegają rozerwaniu pod dużym naciskiem, przemoknięciu w wyniku opadów deszczu czy wyblaknięciu po wyczyszczeniu ich. Jak zatem doskonale widać, powodów ku temu, by zainteresować się nimi jest naprawdę wiele.

Torby/worki ze zdjęciem

Umieszczenie na torbie czy worku odpowiedniego zdjęcia na pewno przyda się zwłaszcza w przypadku, gdy będą korzystać z nich dzieci. Dzięki niemu maluchy będą mogły zawsze wyjść ze szkoły ze swoim artykułem, nie zaś omyłkowo kolegi czy koleżanki. Wystarczy wcześniej tylko nanieść wybraną fotografię na torbę lub worek. Takie zapobiegliwe działanie uchroniło już wielu rodziców przed koniecznością zwracania przywłaszczonych przez swoje pociechy butów, książek czy zeszytów kolegów, gdy okazało się, że nie należą one do ich syna bądź córki. Polecamy więc skorzystanie z naszej oferty i nabycie spersonalizowanych worków oraz toreb, zaprojektowanych przez danego klienta w dowolny sposób. Realizacją projektu zajmiemy się natomiast.