O Nas

HFM Studio

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą, której założenie poprzedzone było pasją i zamiłowaniem do tworzenia oryginalnych i wyjątkowych przedmiotów. Zajmujemy się projektowaniem grafik, które nanosimy na różnego rodzaju powierzchnie. Korzystamy również z Waszych autorskich projektów. Lubisz otaczać się oryginalnymi i wyjątkowymi przedmiotami? Nasza firma wychodzi na przeciw twoim oczekiwaniom.

Chcielibyście sprawić komuś wyjątkowy, spersonalizowany prezent? Pomożemy i doradzimy Wam w tym.

WŁASNE PROJEKTY

Twój własny projekt, zdjęcie uwiecznione na płytce ceramicznej. Niebanalna ozdoba w kuchni, łazience, lub w każdym innym pomieszczeniu.

KREATYWNOŚĆ

Ozdabiasz ciało tatuażami… Chcesz mieć taki sam wzór na koszulce, kubku lub każdym innym produkcie dostępnym w ofercie.

GOTOWE PAKIETY

Przygotujemy dla Ciebie pakiety na dowolne imprezy np. sportowe (koszulka + bandanka + bidon), lub okolicznościowe typu urodziny, imieniny, rocznice, chrzciny, wieczór panieński (poszewka + płytka ceramiczna + puzzle).

OFERTY ŚWIĄTECZNE

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Narodziny, Chrzciny, Komunia, Ślub, Urodziny, Imieniny, Wieczór panieński, kawalerski, dzień babci, dziadka, mamy, taty, dziecka, rocznica ślubu, dzień nauczyciela.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE

Do nadruku wykorzystujemy m.in technikę technologii termotransferowej i sublimacji.

Trwałe i efektowne zdobienia na tekstyliach to efekt znakowania folią flex i flock. Za ich pomocą możliwe jest przenoszenie grafiki wektorowej, napisów, loga firmowego, zdjęć, grafik na różne rodzaje odzieży: sportową, roboczą, jeans, materiały bawełniane i poliestrowe.

Folię możemy transferować na każdy rodzaj tkanin: bawełna, poliester, jedwab, nylon, polar, odzież termoaktywny.